Prihlásiť sa Registrovať sa

Jedálničky


Jedálničky sú dostupné len pre našich členov

Prihlásenie

Registrácia

Náhodné blogy

Zobraziť viacej blogov?

Ozdravné pobyty

OZDRAVNÉ POBYTY, KTORÉ MENIA ĽUDSKÉ ŽIVOTY A POMÁHAJÚ LIEČIŤ

Pokročilý stupeň rakoviny ma naučil žiť a vážiť si každý deň! Ozdravný pobyt trvajúci jeden rok vo Švajčiarskych Alpách mi zmenil celý život! Viac sa dočítate tu Vlado Kocian

Čo vás čaká, ak sa rozhodnete vybrať si inú, našu cestu? Čaká vás pobyt v lone prírody, alebo pri mori, na ktorý nikdy nezabudnete. Obklopený zeleňou a spevom vtákov, kde budete mať dostatok priestoru na svoj rozvoj a regeneráciu tela. Počas celého pobytu budete konzumovať superpotraviny a čistú, lokálnu bio stravu bez chémie. Pobyt plný vitamínov, byliniek, ovocia, zeleniny a štiav z nich, strukovín, orechov a bio vajíčok od spokojných sliepok. Jednoducho to najlepšie palivo pre správne fungovanie imunitného systému.

K dokonalému výsledku ponúkame kombináciu rôznych ozdravných metód, napríklad pobyt hlboko v alpskej panenskej prírode Švajčiarska, pri mori v španielskej Andalúzii, alebo tureckej Antalyi, v hyperbarickej komore, kyslíkovú terapiu pri vodopádoch, aromaterapiu, hudbou, saunovanie, rôzne metódy cvičenia a oveľa viac.Počas niekoľkých dní vám dáme návod, ako prírodnou cestou zmeniť život k lepšiemu.

Žijeme v prostredí plnom klamstiev, chaosu, smogu, hluku, stresu a chémie. V prostredí, ktoré pre naše telo už nie je prirodzené. Často nám organizmus dáva najavo, že v týchto podmienkach nemôže správne fungovať a to spočiatku menšími, často nepovšimnutými signálmi. Ak tento stav dlhodobo ignorujeme, pridružujú sa ďalšie, vážnejšie ochorenia, ktoré priamo menia náš život k horšiemu. Rozhodli sme sa preto ukázať vám inú cestu a všetky výhody s ňou spojené. EÚ by najradšej úplne zakázala propagáciu zdravého životného štýlu v spojení s prírodnými produktami a pôvodnými prírodno-liečiteľskými alternatívami. Stoja za tým vplyvní ľudia a miliardárske farmaceutické spoločnosti. Spolu by sme mali zvrátiť toto choré myslenie moderného prechemizovaného života! Ľudia sa musia opäť naučiť veriť viac sebe a prírode, ako chémii a klamlivým praktikám niektorých doktorov, politikov, pseudoodborníkov a médií.

Sme manželia, ktorých životným cieľom je zaručiť maximálne psychické a fyzické zdravie každému, kto požiada o pomoc. V našej praxi kombinujeme zdravotnícke poznatky s potravinárstvom, teda smermi, ktoré máme vyštudované. Zároveň sme obaja certifikovaní fitnes tréneri a s tým spojené výživové poradenstvo máme v malíčku. Máme 10 ročnú dcérku, čiže Veronika je mamička a úspešne sa zúčastňuje fitnes súťaží. Nepredávame žiadne MLM produkty, jedálničky a pod. Náš odkaz je jasný: Podporujeme zdravé myslenie, veríme viac sebe a prírode, ako chémiii a niektorým zepredaným doktorom, politikom, pseudoodborníkom a médiám.

Ozdravný pobyt je vhodný pre každého, kto potrebuje zlepšiť svoj zdravotný stav, aj pre ľudí s rakovinou. Bohužiaľ, toto ochorenie neobišlo ani našu rodinu, konkrétne mňa - Vlada Kociana a tak vieme, aké náročné je bojovať. Na druhú stranu, ako sa hovorí: „Všetko zlé je na niečo dobré". Dnes po rokoch štúdia a aplikácie ozdravných metód vieme, aké dôležité pre telo je návrat k prírode, očista tela a regenerácia a toto know-how sme ochotní posunúť ďalej.

Cenník nájdete na stránke www.vladokocian.sk/cennik

Redukčné pobyty nie sú o hladovaní. Naučíme vás zásady vyváženého stravovania a konzumovania SUPERPOTRAVÍN, vysvetlíme dôležitosť kvalitného pitného režimu a naučíme vás milovať pohyb tak, aby sa stal vašou každodennou súčasťou, na ktorú sa budete tešiť. Vytúžené výsledky uvidíte pomerne rýchlo.

Naše ozdravné pobyty sú prekvapujúco účinné. Je pravdepodobné, že váš život a vnímanie tela postavíme doslova naruby. Odídete s novými, lepšími návykmi, čím predĺžite svoj život a zlepšíte jeho kvalitu. Pretože život nie je len o prežívaní, ale kvalitnom užívaní si každej minúty naplno.

Oddychovo-relaxačný pobyt a psychohygiena, sú pobyty vhodné pre každého, kto potrebuje uniknúť od každodenného stresu a neutíchajúcich povinností, ktoré privádzajú vaše telo k úplnému vyčerpaniu a vyhoreniu. Takýto stav je často spúšťačom ďalších, závažných ochorení, preto dlho neotáľajte a nestavajte svoje zdravie na druhú koľaj. Ponúkneme vám dokonalý kokteil bio stravy, oxygenoterapie, aromaterapie, cvičenia, relaxu v saune a mnoho ďalších aktivít, ktoré dokonale zregenerujú každú bunku tela.

Po ozdravnom pobyte pocítite zlepšenie v mnohých ohľadoch. Krok za krokom vám pomôžeme:

naštartovať a posilniť imunitný systém, zlepšiť funkciu lymfatického systému, očistiť črevá a spustiť ich správne fungovanie, zlepšiť vstrebateľnosť výživných látok, zlepšiť fungovanie vnútorných orgánov, zlepšiť duševné a fyzické zdravie. Našim cieľom je vytvoriť KOMUNITU zdravých a zdravo zmýšľajúcich ľudí.

Pre koho sú pobyty vhodné? Naše pobyty zaujmú každého. Či potrebujete zlepšiť zdravotnú stránku, psychiku, zrelaxovať, alebo zhodiť nejaké tie kilá, k výberu metód a procedúr vždy pristupujeme individuálne. Pobyt môže absolvovať každý, kto si nevyžaduje osobnú zdravotnú asistenciu. Bohužiaľ, pre tento prípad zatiaľ nemáme pripravené vhodné podmienky. Ozdravný pobyt vo Švajčiarsku tu: Glacier 3000

Ozdravné pobyty sú vhodné aj pre deti. Vybudujeme spolu silnú imunitu a naučíme zásadám správneho stravovania a pohybu, ktoré im zostanú už navždy.

Cieľom našich pobytov je, aby zákazník odchádzal ako silný, oddýchnutý človek s úsmevom na tvári. Človek, ktorý viac nie je iba zákazníkom ale hlavne priateľom. Človek plný nových informácií a poznatkov o tele, jeho fungovaní, vplyve psychiky na vznik a liečbu ochorení, dôležitosti čistej kvalitnej stravy, pitného režimu, cvičenia a oveľa viac. Zdravší a vyrovnanejší jedinec, pripravený kompletne zmeniť pohľad na svet.

„Tešíme sa na produktívne dni plné poznania a pochopenia."