Prihlásiť sa Registrovať sa

Jedálničky


Jedálničky sú dostupné len pre našich členov

Prihlásenie

Registrácia

Náhodné blogy

Zobraziť viacej blogov?

O nákupe

Ako u nás nakupovať?

V rámci našej unikátnej obchodnej filozofie na stránke www.veselafarma.sk ponúkame produkty prostredníctvom vzájomnej výmeny darov. Ak máte záujem o náš sortiment, začnete proces registráciou, následne sa prihláste na stránke, po prihlásení kliknite na svoj NICK, ktorý sa nachádza vo vrchnej čiernej lište, potom vyberte kolonku "poslať dar a získať kredit". Posledný krok je poslanie finančného daru na naše číslo účtu, ktoré je uvedené v darovacej zmluve. Tento finančný dar slúži na účel finančného zabezpečenia realizácie aktivít vyplývajúcich z nášho cieľa a na podporu našich aktivít. Viac sa dočítate v darovacej zmluve v bode 1.4.

Na dobitie kreditu, sa musíte zaregistrovať cez tento odkaz a následne po úspešnej registrácií kliknúť na darovať kredit vo svojom profile.

Akonáhle obdržíme Váš finančný dar, tak na našej stránke www.veselafarma.sk Vám aktivujeme kredit v hodnote Vášho daru. S týmto kreditom si potom môžete pohodlne vyberať z ponuky našich produktových darčekov. Následne vyexpedujeme Váš vybraný darček na Vašu adresu. Tento prístup nám umožňuje dodržiavať legislatívu týkajúcu sa darov.

Systém chce, aby sme boli na ňom závislí a tak, naša závislosť na štátnom systéme je systematicky podporovaná a vedie k odstráneniu sebestačnosti v mnohých aspektoch nášho života. Je to strategický krok, ktorý umožňuje nadmernú reguláciu a kontrolu zo strany veľkých korporácií a byrokratických štruktúr, akou je napríklad aj Európska únia, riadená globalistickými záujmami a silnými farmaceutickými lobistami. Od roku 2014 bolo zavedené obmedzenie slobody prejavu týkajúce sa liečivej sily prírodných produktov. Tieto opatrenia predpisujú, že najúčinnejšia liečba je možná len prostredníctvom farmaceutických výrobkov, čím je potláčaná diskusia o alternatívnych metódach liečby. Odmieta sa tak pluralita prístupov k zdraviu a pravde. Na základe osobnej skúsenosti odmietam prijatie jednej univerzálnej pravdy, pretože ja sám som sa vyliečil z vážnej rakoviny kože (prasknuté a krvácajúce nádory) bez lekárskeho zásahu a farmaceutických chemických výrobkov.

Pokiaľ ide o digitalizáciu meny, hotovosť predstavuje fyzický dôkaz obchodných transakcií a základ pre finančnú autonómiu jednotlivca. Digitálne euro - navrhovaná forma digitálnej meny - je vnímané ako pokus o prechod na úplne virtuálne finančné prostriedky, ktoré môžu výrazne obmedziť osobnú slobodu a súkromie. S týmto krokom sa spájajú oprávnené obavy, že sa stane nástrojom na obmedzenie vlastníckych práv pod zámienkou znižovania uhlíkovej stopy CO2 a bude slúžiť ako prostriedok pre depopuláciu a zavedenie novej formy globálnej vlády založenej na princípe totálnej kontroly. Navyše, digitálne finančné systémy poskytujú vládam a finančným inštitúciám možnosť kedykoľvek obmedziť alebo úplne vypnúť individuálne prístupy k prostriedkom jednoducho aj cez mobilné zariadenia. Preto argumentujem, že tradičná forma hotovosti a výmenného obchodu ostávajú kľúčovými piliermi pre zachovanie slobody a nezávislosti v našom spoločenskom a ekonomickom systéme.

Číslo účtu pre poslanie daru: SK1309000000005171888449

Odberné miesta - osobný odber:

Nové Zámky - vždy v sobotu, miesto a čas sa upresní

Nitra - vždy v sobotu, miesto a čas sa upresní

Bratislava - každý deň v týždni do 16 hod. na vopred dohodnutý deň a presný čas

Dokumenty

Darovacia zmluva

Stiahnuť súbor